Kolektyw twórczy – wspólne pisanie opowiadań (kurs pisarski dla młodzieży)

IMG_0718

Szczegóły kursu:

PROWADZĄCA: Alina Krzywiec

 

TERMIN

w trakcie ustalania

LICZBA OSÓB: do 10 uczestników w wieku 13-16 lat

MIEJSCE: Strych na Wróble, ul. Chmielna 73b/15

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kursów.

Podczas warsztatów w kameralnym gronie powstają opowiadania, które potem wspólnie omawiamy. Dla pobudzenia wyobraźni korzystamy z rekwizytów, fotografii i tekstów literackich. Stałym elementem zajęć są zadania tematyczne wykonywane indywidualne i w parach oraz grupowe burze mózgów. Celem warsztatów jest ćwiczenie konkretnych zagadnień warsztatowych. Efektem będą szkice opowiadań, które uczestnicy w oparciu o pierwsze informacje zwrotne ze strony prowadzącej i grupy będą mogli samodzielnie dopracować po zakończeniu cyklu spotkań. Koncentrujemy się na budowie utworu literackiego, na co składają się m.in. protagonista, antagonista, świat przedstawiony, opisy, dialogi, narracja.

OPŁATY
Całkowity koszt to 848.70 zł brutto. Zgłoszenie musi zostać potwierdzone przez rodzica/opiekuna prawnego. Należność za kurs należy zapłacić z góry na konto Maszyny. Jeśli chcesz płacić w ratach, napisz do nas maszyna@maszynadopisania.pl. Wystawiamy faktury vat. Z osobami, które nie prowadzą działalności gospodarczej zawieramy umowy, wzór umowy tutaj. W cenę wliczony jest podatek vat 23%.

IDEA BANK SARzetelna firma
35 1950 0001 2006 0797 6429 0002
Maszyna do Pisania
ul. Zbożowa 15/47
87-100 Toruń
TYTUŁEM: kurs Kolektyw twórczy – wspólne pisanie opowiadań dla młodzieży/Alina Krzywiec

UWAGA! Opłatę za kurs prosimy uiścić dopiero po otrzymaniu od Maszyny do Pisania informacji e-mailowej o przyjęciu na kurs.

RABATY:

10% dla naszych Absolwentów
10% Bonus dla Przyjaciela (przy zapisie 2 lub więcej osób – dotyczy nowych kursantów)

Rabaty nie sumują się.


WARTO WIEDZIEĆ

•Na naszych kursach piszemy. To podstawa współpracy nauczyciela z uczniami. Pisarz jest pisarzem, jeśli pisze. Nie można nauczyć się pisania, słuchając „gadających głów”.
•Nie ma żadnych ocen, stopni.
•Wierzymy w rozwijający i motywujący wpływ konstruktywnej krytyki. Możesz się uczyć od nauczyciela, ale i od innych uczestników kursu. Nie ma lepszej szkoły, niż nauka na cudzych błędach. Po co masz wyważać otwarte drzwi?

ZAPRASZAMY!
Jeśli w ciągu 24 godzin, w dni robocze, nie otrzymacie Państwo odpowiedzi na swoje zapytanie, prosimy o kontakt telefoniczny 697 301 804.

Copyright by Maszyna do Pisania
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, udostępnianie oraz wykorzystywanie bez zgody pomysłodawcy zabronione.

 

Tagi:
dla młodzieży, kursy pisarskie, pisanie kreatywne, warsztaty pisania,

Opinie

Weronika Chwałek, Wrocław

Jeździłam codziennie rano, pociągiem o 6:20 z Wrocławia do Warszawy, żeby móc szkolić się w Maszynie do pisania warto było!!! Jedyną wadą tego kursu jest to, że trwa tak krótko ;-(

Maja Chojnacka, Warszawa

To, że kurs był super, mogę to napisać z całą pewnością. Poznałam świetnych ludzi, każdą osobą inna i każdą z pasją do tego co robi. Najlepiej na zajęcia przynieść skupienie i notatnik na dobre rady. Po omówieniu zagadnień, pisaliśmy, podjadając słodycze w międzyczasie :-) Nasze prace oceniała prowadząca, która pokazywała błędy i niedociągnięcia w naszych tworach. Gdyby nie ta pomoc , sama nie doszłabym tak szybko  do tego co mam poprawić. Wyniosłam z tego kursu nową energię do pisania, tym razem połączoną z wiedzą jak powinnam to robić. Takich zajęć życzę każdemu!

FreshMail.pl