Milena Wysocka. Przez ciebie zgrzeszyłam

przód_

Milena Wysocka. Przez ciebie zgrzeszyłam

Self Publishing,  2023


To miała być prawdziwa miłość.
Nie spodziewała się, że ukochany miał przed nią sekrety, które po jego śmierci doprowadzą ją do walki o własne życie.
Amelia po przeprowadzce do Poznania poznaje Rafała i niemal od razu zakochuje się w nim bez pamięci. Wiedziona ślepą wizją wspólnego życia, dopiero po pewnym czasie zaczyna zauważać dziwne zachowania mężczyzny, jego nerwowe ruchy, wybuchy złości, chęć władzy, a ludzie go otaczający wcale nie wyglądają na przyjemniaczków.
Pewnego dnia Rafał niespodziewanie umiera i życie Amelii drastycznie się zmienia. Na jaw wychodzą oszustwa i sekrety mężczyzny, a ona pogrążona w rozpaczy, przestaje wierzyć w szczęście. Uważa, że tylko rozwikłanie zagadki kim był Rafał pomoże jej w odzyskaniu spokoju i rozpoczęciu wolnego od kłamstw życia.
Wtedy na jej drodze pojawia się Michał, przy którego boku Amelia doznaje upragnionej miłości i z czasem ich związek rozkwita. Owładnięta nowym uczuciem zapomina o przeszłości i właśnie wtedy wszystko zaczyna się burzyć. Tajemnice z jej poprzedniego życia dają o sobie znać. Ludzie, których znała wcześniej okazują się kłamcami i Amelia już nie wie, komu może zaufać. Podejmuje walkę i gdy ostatecznie uważa, że udało jej się od tego uciec, staje w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
,,Przez ciebie zgrzeszyłam” to gorący romans wypełniony tajemnicami, władzą i walką o miłość, szczęście i życie.

CLOSE
CLOSE