KURSY

Wideo Indywidualne

Twórcze wrzenie – kurs pisania literatury dziecięcej dla początkujących i średnio zaawansowanych – 20.04. – 18.05

Kurs “Twórcze wrzenie” to niebanalna przygoda edukacyjna, rozwojowa, autorska, która łączy twórczą pracę z żywiołem dzikiej, swobodnej wyobraźni, metodę z fantazją, dyscyplinę pisarską z galopadą pomysłów.

Poznaj szczegóły Zapisz się
  • ŚREDNIA HUTA
  • cena: 690 zł

Wspólne pisanie w Borach Tucholskich – weekend wyjazdowy 31.05 – 2.06.2024

Zapraszamy do spędzenia twórczego weekendu pisarskiego w Borach Tucholskich. Wspólne pisanie to propozycja dla osób, które piszą i potrzebują na to pisanie czasu, przestrzeni i motywacji. To integracja maszynistów, spotkanie w gronie innych piszących, dzielenie się swoimi doświadczeniami, planami i obawami. To pisarskie ćwiczenia, burze mózgów i sesje pisania w ciszy i spokoju. To świetna zabawa i produktywnie spędzony czas. To coś dla CIEBIE!

Poznaj szczegóły Zapisz się

PISARSKI WEEKEND w Borach Tucholskich z Maciejem Siembiedą 28-30.06.2024

Zapraszamy na Pisarski weekend w Borach Tucholskich. Ucz się i pisz w pięknych okolicznościach przyrody. W naszej wiejskiej siedzibie Ciafrotowo, Maciej Siembieda będzie zdradzał “Sekrety powodzenia powieści kryminalnej i sensacyjnej”.

Poznaj szczegóły Zapisz się

Wciągająca fabuła – kurs stacjonarny z Julią Łapińską – kurs w trakcie

Dla tych, którzy już piszą i dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć przygodę z pisaniem literatury pięknej i gatunkowej. Podczas kursu poznasz tajniki warsztatu pisarskiego, specyfikę gatunków literackich, dowiesz się, jak budować wciągające historie, postaci, opisy oraz dialogi, jak unikać błędów, a przede wszystkim będziesz pisać i omawiać swoje teksty.

Poznaj szczegóły Zapisz się

Podstawy pisania z Małgorzatą Wardą – kurs w trakcie

Każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nieopowiedzianą historię. Co można zrobić, by po przelaniu jej na papier okazała się fascynująca? Solidny warsztat to podstawa każdego pisarza.

Poznaj szczegóły Zapisz się

Thriller – zagadka, napięcie, zaskoczenie, gra z czytelnikiem – kurs w trakcie

Co sprawia, że niektóre książki są nudne, a inne czyta się z zapartym tchem? Na kursie dowiesz się, jak zarządzać tempem opowieści i konstruować fabułę, a nawet pojedyncze zdanie, by zostawić czytelnika z efektem “Wow!”. Poznasz też narzędzia do budowania klimatu niepokoju i strachu w opowieści.

Poznaj szczegóły Zapisz się

Wywróć świat do góry nogami – napisz powieść (poziom II) – 9.05 – 20.06

Pisząc powieść powinniśmy budzić się z radością w sercu, jednak trzeba też mieć świadomość, że praca nad nią nie będzie łatwa. Zapraszam Was na cztery twórcze spotkania, które być może wywrócą Waszą powieść do góry nogami, a na pewno pomogą Wam ją dokończyć i sprawią, że będzie o wiele lepsza.

Poznaj szczegóły Zapisz się
CLOSE
CLOSE