KURSY

Kurs prozatorski – Poznań

Kurs prozatorski dla osób o różnym poziomie zaawansowania – oparty na ćwiczeniach praktycznych, części teoretycznej oraz próbach pisarskich.

Poznaj szczegóły Zapisz się

KreatyWWWne pisanie, czyli jak tworzyć ciekawe i angażujące treści do Internetu

Poznaj dekalog webwritingu. Zapisz się na weekendowy kurs KreatyWWWne pisanie i naucz się tworzyć angażujące treści do Internetu.

Poznaj szczegóły Zapisz się

PODSTAWY PISANIA POZIOM I

Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy sięgasz po pióro, czy Twoja szuflada pełna jest prób literackich, czy pisałeś wcześniej teksty użytkowe lub dziennikarskie, odkryjesz nową stronę pracy ze (i nad) słowami. Po części, również nową stronę siebie.

Poznaj szczegóły Zapisz się

SŁOWO NA WARSZTAT – POZIOM II PODSTAW PISANIA

Masz za sobą Podstawy pisania? Certyfikat trochę się zakurzył, albo leży schowany w szufladzie, razem z tekstami, które powstały w czasie tamtych czterech tygodni. Już wiesz, że chcesz kontynuować pisarską przygodę, ale nie masz jeszcze odwagi przyjść na kurs dla zaawansowanych? Nowy format SŁOWO NA WARSZTAT – Podstawy pisania poziom 2 to propozycja dla Ciebie. Zapraszamy na cykl pięciu spotkań, których celem jest wykorzystanie w praktyce poznanych już narzędzi pisarskich i ich twórcze rozwinięcie.

Poznaj szczegóły Zapisz się

OD CIEKAWOŚCI ŚWIATA DO OPOWIEŚCI – kurs pisania prozy dziecięcej poziom 1

Pozwól swojej wyobraźni na wybryki, na swobodną zabawę słowami, brzmieniami, rymem i językowymi skojarzeniami. Przypomnij sobie jak wielką frajdą jest obcowanie z tekstami dla dzieci. Obudź w sobie dziecko na kursie pisania prozy dla dzieci.

Poznaj szczegóły Zapisz się

FELIETON – poziom podstawowy

Współczesna prasa pełna jest felietonów, czyli odautorskich komentarzy dotyczących każdej dziedziny życia.
Wiele osób prowadzi blogi, aby przekazać swój punkt widzenia.
Na czym polega felieton i czy bliżej mu do literatury, czy dziennikarstwa?
Zapraszam na zajęcia – Sylwia Chutnik

Poznaj szczegóły Zapisz się

Kolektyw twórczy – wspólne pisanie opowiadań (kurs pisarski dla młodzieży)

Podczas warsztatów w kameralnym gronie powstają opowiadania, które potem wspólnie omawiamy. Dla pobudzenia wyobraźni korzystamy z rekwizytów, fotografii i tekstów literackich.

Poznaj szczegóły Zapisz się

KURS REPORTAŻU

Zapisz się na kurs reportażu z Marcinem Kąckim. Uczymy, jak napisać dobry reportaż i czego się wystrzegać.

Poznaj szczegóły Zapisz się

KURS PISANIA POWIEŚCI KRYMINALNEJ

Kryminał jest gatunkiem, którego ramy są bardzo klarowne. Ktoś popełnił przestępstwo, ktoś jest winien i trzeba go znaleźć. Bohater powieści kryminalnej musi rozwiązać tę zagadkę i „złapać” winnego, który rzecz jasna powinien ponieść karę za swe niecne uczynki.

Poznaj szczegóły Zapisz się

KURS PROZATORSKI – dla zaawansowanych

Pracujemy na fragmentach tekstu. Na każdych zajęciach na innym. Najlepiej akapit, górna granica to półtorej strony znormalizowanego maszynopisu. Podczas zajęć rozstrzygamy najważniejsze problemy (na przykład: dialog, budowa sceny itd.) Skupimy się na kilku najważniejszych aspektach budowania powieści.

Poznaj szczegóły Zapisz się

DRUGA STRONA KRYMINALNEJ FIKCJI – kurs z technikami kryminalistyki

Bądź jak bohaterowie CSI. Weź udział w kursie prowadzonym przez techników kryminalistyki.
Podczas kursu będziesz: ujawniać, zabezpieczać i wykorzystywać wybrane rodzaje śladów kryminalistycznych na symulowanym miejscu zbrodni. Dowiesz się jak dalekie od rzeczywistości są niektóre historie opisane w powieściach i filmach kryminalnych.
Jedyny taki kurs w Polsce!

Poznaj szczegóły Zapisz się

PODSTAWY PISANIA – poziom I

Jeśli piszesz, chcesz doskonalić warsztat albo wydać swoją książkę, ten kurs jest dla Ciebie. Podczas zajęć otrzymasz niezbędną dawkę teorii i – co równie ważne – weźmiesz udział w ćwiczeniach praktycznych. Będziesz pisać, wymyślać i tworzyć. Poznasz też siebie, swoje silne i słabe strony, odkryjesz swoje granice literackie i uwolnisz kreatywność.

Poznaj szczegóły Zapisz się

KURS PROZATORSKI – poziom I

Kurs prozatorski dla osób o różnym poziomie zaawansowania, oparty przede wszystkim na ćwiczeniach, z niedługimi (ale treściwymi) wstawkami „wykładowymi”, dotyczącymi najistotniejszych zagadnień i elementów tworzenia wartościowej prozy.

Poznaj szczegóły Zapisz się

PODSTAWY PISANIA

Każdy człowiek nosi w sobie wiele historii, lecz nie każdy potrafi opowiedzieć je tak, aby zainteresować nimi drugiego człowieka. Kurs „Podstawy pisania” ma za zadanie pokazać, dlaczego swojej opowieści nie powinno się zaczynać w jeden z trzech następujących sposobów…

Poznaj szczegóły Zapisz się
CLOSE
CLOSE

FreshMail.pl