Natalia Brożek. Spring Fever

1048583-352x500

Natalia Brożek. Spring Fever

Kobiece,  2023


Pierwsze promienie słońca, zapach kwiatów i magiczny Kraków. Odkryj Spring Fever – ożywczo wiosenną powieść autorstwa Natalii Brożek.

Tej wiosny Ida musi podjąć bardzo ważną decyzję. Chce rozpocząć studia po kilkuletniej przerwie w nauce, ale nie jest pewna, czy odnajdzie się w wielkim mieście, ponieważ spędziła na wsi całe dotychczasowe życie. Matka dziewczyny doradza jej, aby w ramach próby na kilka tygodni przeprowadziła się do mieszkającego w Krakowie brata. Staszek nie jest jednak zachwycony tym pomysłem i zgadza się przyjąć siostrę pod swój dach, dopiero gdy obiecuje ona zachować szczegóły na temat jego życia w tajemnicy przed matką.

Gdy dziewczyna staje z walizką w progu mieszkania brata, nie może uwierzyć własnym oczom. Staszek przez cały czas okłamywał rodzinę. Wymyślił historię o idealnej pracy i apartamencie. W rzeczywistości mieszka w starej kamienicy na podejrzanym osiedlu. Aby się utrzymać, musiał znaleźć współlokatora, który już przy pierwszej interakcji zraża do siebie Idę szalonym primaaprilisowym żartem.

Eryk to całkowite przeciwieństwo ostrożnej i pełnej wątpliwości dziewczyny. Mężczyzna jest gitarzystą w kapeli rockowej i nie rozstaje się ze swoimi glanami, skórzaną kurtką oraz ukochanym owczarkiem niemieckim, który wzbudza w Idzie strach. Czy Erykowi uda się zatrzeć fatalne pierwsze wrażenie?

Spring Fever sprawi, że poczujecie radość wiosny. To pełna pozytywnych emocji historia o otwieraniu się na nowe doznania i podejmowaniu ryzyka, aby odmienić swoje życie.

CLOSE
CLOSE