Wioletta Piasecka, „Przyjdzie pogoda na miłość”

Przyjdzie_pogoda_na_milosc

Wioletta Piasecka, „Przyjdzie pogoda na miłość”

Wydawnictwo Szara Godzina,  2020


„Przyjdzie pogoda na miłość” to pełna emocji historia trzech przyjaciółek, z których marzeń zadrwił los. 

Młode kobiety zderzają się z brutalnością dorosłego życia. Czy odnajdą w sobie siłę, by podnieść się po bolesnym upadku? Czy potrafią zaufać sobie i innym, kiedy przyjdzie pogoda na miłość?


Joannę opuszcza narzeczony i decyduje się na ślub z inną kobietą.  U Magdy, która spodziewa się dziecka, lekarze diagnozują raka piersi.
Zuzanna marząca o karierze w modelingu wikła się w seksaferę w kręgach władzy.

Wioletta Piasecka w powieści “Przyjdzie pogoda na miłość” zdaje się mówić, że wszystko ma swój czas. Po burzy wychodzi słońce, a więc mimo zawiedzionych nadziei, cierpienia i konsekwencji błędnych decyzji zawsze trzeba szukać nowych szans i walczyć o swoje szczęście.

Jeśli przeżywasz rozterki i rozczarowania, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz otuchy, bo w Twoim życiu się nie układa, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli po prostu masz ochotę na dobrą lekturę, to “Przyjdzie pogoda na miłość” jest idealnym wyborem.

[opis wydawnictwa Szara Godzina]

Premiera: 30 września 2020 r.


Wioletta PiaseckaCo Wioletta mówi o sobie?

Przeczytajcie :)

 • Kiedy byłam dzieckiem, chciałam zostać…

najpierw księżniczką, a potem nauczycielką języka polskiego.

 • Moje źródło inspiracji to…

od lat obserwuję relacje międzyludzkie, a przede wszystkim damsko-męskie. Inspiracją do pisania jest samo życie.

 • W moich książkach najbardziej lubię…

to, że udało mi się umiejętnie zastosować sztuczki pisarskie nauczone podczas kursu w Maszynie do pisania, a efekt jest taki, że w każdej opinii czytam: nie mogłam/em oderwać się od czytania. Wspaniale! Przecież od początku postawiłam na emocje.

 • Długopis czy klawiatura?

Od długiego czasu wyłącznie klawiatura.

 • Moje największe pisarskie marzenie…

od momentu napisania powieści dla dorosłych, czyli od 30 września 2020 r. oczywiście ekranizacja. Nawet przy jakimś rodzinnym spotkaniu obsadzaliśmy główne role polskimi aktorkami.

 • Sukces to dla mnie

zachwycone opinie czytelników. Przy książkach dla dzieci, których napisałam całe mnóstwo, nie miałam bezpośredniego kontaktu z odbiorcami. Od ukazania się powieści “Przyjdzie pogoda na miłość” mój Messenger bez przerwy pipczy. Dostaję wiadomości i w dzień i w nocy, że książka jest wspaniała, że czytelnicy czekają na kontynuację itd. Książka dotarła na 14 miejsce w Top 100 empiku w piekielnie trudnej kategorii powieść obyczajowa, w której jest ponad tysiąc tytułów. Jestem zachwycona. 

 • Książka, ebook, czy audiobook?

Lubię szelest papieru i zapach nowych książek, ale nie ukrywam, że słuchać również lubię, więc powiem tak, książka w formie papierowej zawsze będzie u mnie na pierwszym miejscu, ale po wielogodzinnym pisaniu lubię posłuchać audiobooka. 

 • Moje nieliterackie hobby to

długie spacery z psem po lesie. Od niedawna mieszkam w leśniczówce i zachwycam się przyrodą. Poznaję nowe miejsca i prowadzę leśny fanpage Leśniczówka-Baranówka. 

 • Dla przyjemności czytam

wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej lubię książki pisane czasownikami, nieprzegadane, w których wszystko jest po coś, i które zostają w mojej duszy przynajmniej na jakiś czas. 

 • Gdybym mogła zostać bohaterem książki, byłaby to…

Ania z Zielonego Wzgórza. Od dziecka pokochałam tę piegowatą, czerwonowłosą dziewczynkę i bardzo chciałam być do niej podobna. 

 • Na kolację poszłabym z…

wieloma osobami, czy postaciami z książek, ale wiem, że najlepiej bawiłabym się z moim najdroższym Przyjacielem przez wielkie P, czyli z własnym Mężem. Krzysztof, nie dość że potrafi mnie rozbawić, nie dość, że ułatwia mi życie na każdym kroku, to jeszcze wspiera mnie w pisaniu i pomaga zbierać materiały do każdej książki.

 

O mnie w 5 zdaniach

Nigdy się nie poddaję.
Po największych zwątpieniach i czasami wylaniu morza łez poprawiam koronę i robię swoje.
Jestem pogodna. Lubię się śmiać. Najszczęśliwsza jestem wtedy, gdy mam święty spokój i mogę uskuteczniać następną intrygę w powieści, no i jak każdy artysta jestem łasa na komplementy pisarskie. 


CLOSE
CLOSE