Tomasz Albecki

Tomasz Albecki

Spotkanie z Renatą Gluzą, w ramach warsztatów Maszyny do pisania, to podróż w świat redaktora, który dla wielu jest tak tajemniczy, jak praca naukowca w elektrowni atomowej.

Dlaczego klikam w te, a nie inne tytuły?

Dlaczego klikniesz w tytuł “Złodzieje ukradli złoty sedes o wartości 1 mln funtów”? A zainteresuje ciebie nagłówek – “Internetowe aukcje dzieł sztuki – jak rozpocząć przygodę z kolekcjonowaniem?” Albo “Morsowanie i redakcja czyli pierwszy krok do piekła”? Jeżeli kliknąłeś na choć jeden z nich – zapisuj się na kurs do Renaty Gluzy.

Jak zostać redaktorem?

Doświadczona redaktorka, w przystępnej formie, prezentuje warsztat redaktorski. Jestem przekonany, że w dobie zalewającej nas treści wątpliwej jakości, osoba która na redakcji zjadła zęby jest w stanie wychować redaktorów myślących, a nie patrzących przez pryzmat SEO i trendów.

Pisz, pisz i… pisz.

Kilkugodzinne spotkanie to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne. Pisanie i redakcja – redakcja i pisanie tak, by po warsztatach z Rentą Gluzą nie pisać “skutecznie” w każdym możliwym miejscu. Starać się unikać “dynamicznie” oraz nie ranić oczu (i uszu) “prawie” najlepszymi i najgorszymi połączeniami słownymi.

Jak zarabiać na pisaniu?

Jest również SEO, plany ramowe kolejnych naszych wypocin i znów praktyka tak bardzo potrzebna przy tworzeniu angażujących treści. Treści takich, które angażują i zarabiają. Może nie tyle, ile Kuba Wojewódzki czy anestezjolog w szpitalu w Warszawie, ale jednak. Jak zarabiać na pisaniu? Dzwoń do Renaty Gluzy!

Choć  warsztaty w “Maszynie do pisania” nie należą do najtańszych,  to warto zainwestować pieniądze właśnie tutaj.

Zapisz się na zajęcia z Renatą Gluzą.

http://www.albecki.biz/2021/01/mysl-jak-redaktor-spotkanie-z-renata.html

Tomasz Albecki o kursie “Myśl jak redaktor!” z Renatą Gluzą.

CLOSE
CLOSE