KURSY ONLINE

KURSY ONLINE

Wakacyjna szkoła pisania – zajęcia online

Wakacyjne kursy to oprócz nauki warsztatu pisarskiego, ogromna dawka motywacji i wsparcia, dyskusje w małych, pisarskich grupach i wskazówki nauczyciela do dalszej pracy twórczej. Będziecie uczyć się od najlepszych nauczycieli, twórców odnoszących sukcesy wydawnicze, którzy chcą i potrafią dzielić się wiedzą. Zajęcia poprowadzą Małgorzata Warda, Izabela Szylko, Robert Małecki, Piotr Bojarski i Artur Urbanowicz.

Kurs pisarski dla średniozaawansowanych online

Zapraszamy absolwentów „Podstawy pisania” na kurs dla średniozaawansowanych. Zajęcia mają charakter warsztatowy, a to oznacza, że w trakcie kursu będziemy dużo pisali i dyskutowali. Wszystkie sesje warsztatowe rozpoczynamy od niezbędnej dawki teorii.

Zakochaj się w swoim bohaterze – kurs online

Jest to kurs uniwersalny: doskonale skonstruowany bohater potrzebny jest w długich i w krótkich formach, i w każdym gatunku.

Podstawy pisania online

Podczas kursu uczestnicy nie tylko zaplanują swoją opowieść i napiszą jej fragmenty tak, by „porwały” czytelnika, ale też poznają zasady, dzięki którym powstało wiele książkowych bestsellerów.

Wstęp do powieściopisarstwa online

Zapraszam na warsztaty z powieściopisarstwa. Na kursie poznacie zasady budowania fabuły, tworzenia bohaterów oraz podstawowe pułapki na czytelnika. Podstawą będą ćwiczenia praktyczne – dyskusja na podstawie przygotowanych fragmentów tekstów. W bonusie rady starego autora dla młodych: jak wydać książkę? Jak rozmawiać z wydawcą? Jak się… Więcej

Kurs dla średniozaawansowanych online

Pisząc powieść powinniśmy budzić się z radością w sercu, jednak trzeba też mieć świadomość, że praca nad nią nie będzie łatwa. Czasem przecież słowa wypływają nam spod palców bez większego wysiłku, ale często jednak nasze zmagania z bohaterami i fabułą przypominają walkę. Im bardziej podwyższamy… Więcej

Kurs pisania prozy dziecięcej i młodzieżowej online

Podczas kursu będziemy ciężko pracować, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Pisanie to duża przyjemność, możecie mi wierzyć.

Podstawy pisania online

W czym tkwi siła literatury? Dlaczego tak chętnie sięgamy po dobre opowieści? Dlaczego jedna opowieść jest ciekawsza od drugiej? Gdzie przebiega ta cienka granica? Jak sprawić, żeby nasza fabuła zainteresowała Czytelników? Zajęcia mają charakter praktyczny, wzbogacony niezbędną dawką teorii. Będziemy sporo pisali i dyskutowali. Wspólnie… Więcej

Kurs reportażu online

4 spotkania online z Marcinem Kąckim – redaktorem „Dużego Formatu”. Pracujesz nad własnym reportażem.

Kurs pisania prozy dziecięcej i młodzieżowej online – poziom II

Pomogę Wam pobudzić wyobraźnię i stworzyć świat, którego dzieci i młodzież nie zapomną. Poszukamy bohatera, którego pokochają: nieważne, czy będzie to robaczek, wróżka, jednorożec czy dziewczynka o magicznych mocach… – najważniejsze, żeby dzięki naszej wspólnej pracy, czytelnicy odnaleźli w Waszym bohaterze siebie i uwielbiali o nim czytać.

REDAKCJA TEKSTU – USŁUGA

Redakcja tekstu literackiego obejmuje m.in. kontrolę logiczną treści, kontrolę osi czasu powieści, kontrolę dialogów (według normy Wolańskiego) ujednolicenie zapisu liczebników, nazw, myśli, wtrąceń, cytatów itp., ortografię, wprowadzanie synonimów, kontrolę stylu, kontrolę typu narracji, kontrolę czasu akcji. Cena 138 zł  + 23% VAT/arkusz wydawniczy (40 tysięcy… Więcej

KOREKTA TEKSTU – USŁUGA

Korekta uwzględnia m.in. usuwanie błędów technicznych, wyłapanie literówek, ujednolicenie zapisów, poprawę interpunkcji. Cena 115 zł  + 23% VAT/arkusz wydawniczy (40 tysięcy znaków ze spacjami)  

PRACA NAD POWIEŚCIĄ

Praca nad powieścią jest indywidualnym, rocznym kursem pisarskim dla zaawansowanych.

CLOSE
CLOSE